Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Březen 2008

Představujeme nejlepší závodníky roku 2007

26. března 2008 v 13:28 | Kayas
Zima je pomalu za námi a nová hasičská sezóna pomalu klepe na dveře. V loňském roce se úspěšně rozběhnul seriál závodů Hasičské stovky okresu Šumperk - SHOCK! Pohár. Jeho vítězi se stali Jan Vrablík z Vlčnova a Bára Ludwigová z Moravského Berouna. S nimi jsme zrekapitulovali první ročník této soutěže.
Myslím si, že soutěže SHOCK! Poháru jsou výborným počinem. Skvělý je i nápad s postupem nejlepších závodníků do finále a následné vyřazovací běhy, říká Honza. Ano, jsem ráda, že tyto soutěže pořádáte. Je to trochu jiné než např. soutěže Českého poháru, kterých se také účastním. Líbí se mi takové to"domácí prostředí", doplňuje Bára.
Samozřejmě nejlepší to bylo v Bludově, kde mají skvělé prostředí pro takovýto závod, pochvaluje si Honza. I mě se tam běželo velice dobře, přikyvuje Bára. Hlavně povrch dráhy je tam super. Já vím, na trávě nebo škváře se dá taky bezvadně běhat, ale tartan je tartan a nějak si už na něj začínám zvykat. Navíc jsem si zde zaběhla osobák (18,89s.- pozn.autora), pokračuje.
Velice si cením celkového vítězství, je to kromě postupu s družstvem Moravského Berouna na mistrovství republiky zatím asi můj největší individuální úspěch, raduje se svěřenkyně trenéra Pera Michailidise. Co se týká mojí obhajoby, tak se o to samozřejmě pokusím i když to bude určitě těžké, dodává Bára. Momentálně bohužel dávám požárnímu sportu méně času než bych měla, protože se snažím skloubit trénování a školu, což je hodně těžké. I u mě je to zatím největší individuální vítězství, uzavírá sympatický Vlčnovjan, a jsem moc rád, že se mi to podařilo. Příští rok bych se rád pokusil o obhajobu, líbí se mi atmosféra při závodech a našel jsem si tady i nové přátele.