Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Červen 2008



Nový ročník BIG SHOCK! poháru Šumperské stovky se rozběhl závodem okresního kola v Bludově

23. června 2008 v 20:55 | Aldos |  Výsledky
Nový ročník závodů v běhu na 100m s překážkami "HASIČSKÁ STOVKA OKRESU ŠUMPERK" nazvaný BIG SHOCK! POHÁR 2008 se rozběhl úvodním závodem na okresním kole v Bludově za účasti zástupců ze šumperského okresu včetně dvou nejlepších ze šumperska v loňském roce Lukáše Dvořáka z Rudy nad Moravou a Veroniky Švubové z Kolšova. V kategorii mužů se dobrým časem 19,84 s na třetím místě umístil Michal Chládek z Kolšova, na druhém místě se pak umístil rovněž dobrým časem rovných 19,00 s již zmiňovaný Lukáš Dvořák z Rudy nad Moravou a suverénním vítězem se skvělým časem 18,73 s stal Ondřej Hýbl z Nového Malína.
V kategorii žen si pak všechny tři první příčky pronajaly závodníce z Kolšova. Na třetím místě za čas 21,09 s Martina Švubová, druhé místo obsadila časem 20,86 s Radka Tomášková a prvenství brala již taktéž zmiňovaná Veronika Švubová časem 20,42 s. Nejlepšími dorostenci se stali Vojtěch Laštůvka z Třeštiny a Kolšovská Radka Tomášková.
Úvod nového ročníku nám tedy zahájili závodníci vynikajícími časy a určitě se bude na co těšit i v závodech následujících, třeba hned v Kolšově 13.7.2008 v 10.00 hodin, kam jsou zváni nejen závodníci, kteří se chtějí zůčastnit závodu, ale také diváci, aby podpořili závodníky ve svých výkonech a určitě se bude na co dívat.

Výsledky Okresního kola v Bludově 14.6.2008

23. června 2008 v 20:55 | Aldos |  Výsledky
Kategorie MUŽI :
PořadíPříjmení a JménoDružstvo1. pokus2. pokusLepší pokus
1HÝBL OndřejNový Malín18,73NP18,73
2DVOŘÁK LukášRuda nad Mor.20,7319,0019,00
3CHLÁDEK MichalKolšov20,2519,8419,84
4KOPÁČIK PetrPavlov20,5419,9119,91
5ŠVUB PetrKolšov20,01NP20,01
6ŠAFÁŘ RomanBohuslavice I24,0720,6220,62
7ŠPIČKA JosefNový Malín20,6421,1920,64
8MÍČA PetrBratrušov20,7121,0120,71
9ROTTER JanNový Malín22,1220,7620,76
10CHURAVÝ MilanŠtíty22,1020,8320,83
11KULHAJ JaroslavBludovNP20,8420,84
12LAŠTŮVKA VojtěchTřeština20,8921,0720,89
13ŠTELC MarekHrabišín I25,9320,9820,98
14PLECHATÝ LadislavTřeština21,0421,2721,04
15JANÍČEK PavelBludov22,2121,1221,12
16JOŘENEK ZdeněkPavlov22,9521,1621,16
17UNZEITIG PetrTřeština21,6721,1821,18
18TOMEČEK JanPavlov22,8921,1921,19
19DOUBRAVA MarekNemile22,1521,2221,22
20JOŘENEK PavelPavlov21,4721,3121,31
21SCHREIER VítRohle21,7421,3721,37
22DOSTÁL PavelTřeština22,5121,4121,41
23ZAVIČÁK JanBratrušov21,5722,1321,57
24GRANYCH VítězslavŠtíty21,5721,9121,57
25KUTAL JosefBohuslavice I22,0321,5821,58
26BUREŠ MartinDolní Studénky21,9021,6221,62
27MACEK MichalDolní Studénky27,7321,7121,71
28VÉNOS JiříDolní Studénky21,80NP21,80
29HAITMER ZbyněkHrabišín INP21,9021,90
30GÁBOR MichalHrabišín II22,0122,8922,01
31KOBZA MarekRuda nad Mor.22,6322,0622,06
32JÍRŮ RomanHrabišín I22,4822,2122,21
33ŠČAMBURA DušanBrníčko23,7322,2922,29
34SOUKOP StanislavBohuslavice II22,35NP22,35
35HUŇAT MiroslavChromeč22,9422,4722,47
36JANÍČEK MilanBludov22,5522,8122,55
37JAKEŠ StanislavNemile24,4822,7622,76
38HRUBÝ JiříHrabišín I22,8223,6022,82
39ZOUHAR MartinHrabišín II23,2322,8622,86
40KUBÍČEK RomanRuda nad Mor.22,91NP22,91
41MACEK MartinDolní Studénky22,9923,3022,99
42ČERNÝ TomášRohle24,0823,1323,13
43JUŘINA TomášBratrušov23,60NP23,60
44KRIST PatrikRohle24,5123,6323,63
45PROCHÁZKA MichalKolšov43,2423,6523,65
46KUBÍN VáclavBrníčkoNP23,6823,68
47ŘEHÁK JakubLeština24,0423,7423,74
48VAŠÍČEK MartinBohuslavice IINP23,8423,84
49MATĚJČEK RostislavPostřelmůvek25,1824,0624,06
50VAŠÍČEK RadekBohuslavice INP24,2724,27
51URBÁŠEK JaroslavBohuslavice II24,3225,5924,32
52NEZPĚVÁK MarekLeština26,3524,3724,37
53POSPÍŠIL JanPostřelmůvek24,3925,4524,39
54STRAKA PavelBrníčko24,43NP24,43
55HÝBL JiříNový Malín25,8824,5024,50
56ŠVUB KamilKolšov24,50NP24,50
57ZATLOUKAL PetrChromeč27,7024,5624,56
58DUNKA VojtěchHrabišín II28,8324,6024,60
59SCHAUER VáclavChromeč35,1724,7924,79
60HAMPL VáclavŠtíty26,0424,8024,80
61MOTYKA LadislavBludov24,85NP24,85
62ŽVÁČEK JakubBohuslavice I24,88NP24,88
63ČULÍK MarekLeština25,2225,2425,22
64HÝBL LukášNemile25,33NP25,33
65KAUER LukášNemile25,47NP25,47
66RULÍŠEK PetrRuda nad Mor.25,49NP25,49
67POLÁŠEK PetrBrníčko27,0025,5925,59
68POSPÍŠIL LukášPostřelmůvek27,5925,8725,87
69POSPÍŠIL JiříChromeč26,9426,0826,08
70MAJKUT MichalBratrušov27,7626,2026,20
71DRTIL PetrBohuslavice II27,5726,2226,22
72ČERNÝ RadekPostřelmůvekNP26,5526,55
73VACULÍK TomášMaršíkov29,69NP29,69
74PASTIŘÍK JaroslavHrabišín IINP33,2633,26
Kategorie ŽENY :
PořadíPříjmení a JménoDružstvo1. pokus2. pokusLepší pokus
1ŠVUBOVÁ VeronikaKolšov20,42
20,42
2TOMÁŠKOVÁ RadkaKolšov21,0120,8620,86
3ŠVUBOVÁ MartinaKolšov21,0922,0921,09
4ŠPAČKOVÁ VeronikaHrabová23,3222,5722,57
5NAVRÁTILOVÁ IvetaHrabová23,2023,5723,20
6LANGOVÁ VeronikaHrabová24,4224,3924,39
7KOPPOVÁ VeronikaRohle26,8025,3625,36
8MANETHOVÁ MonikaRohle29,4525,5825,58
9MOŽÍŠOVÁ SimonaRohle26,4230,0926,42
10ŠPAČKOVÁ VendulaHrabováNP26,6326,63
11ŠAFÁŘOVÁ KateřinaRohle33,1128,5128,51