Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Září 2008

Bludov - Rozběhy

28. září 2008 v 21:53 | Aldos |  Výsledky
Rozběhy MUŽI
1Paulíček JakubŠiroký Důl17,0116,4816,48
2Slaný JosefHněvošice17,0223,1317,02
3Záhrobský Vladimír - DHorní Hradiště20,9417,0917,09
4Stankovič OndřejMichálkovice17,9117,2217,22
5Vráblík JanVlčnov17,7317,3717,37
6Arvai JakubMichálkovice17,50NP17,50
7Kubala OndřejPustá Polom19,6317,5117,51
8Novotný VáclavBystré v Orlických horách17,53NP17,53
9Škaroupka DušanHorní Poříčí17,73NP17,73
10Havlík David - DMichálkovice17,74NP17,74
10Vavrečka Vojtěch DTěškovice18,9017,7417,74
12Polášek JanMistřiceNP17,8017,80
13Navrátil MichalOlšovec17,92NP17,92
14Zapletal Radek - DČeperka17,99NP17,99
15Hlavinka ZdeněkLoučany18,1918,0318,03
16Navrátil RadimAlojzov18,0518,5618,05
16Kadlec pavel - DČHJ Hlinsko18,05NP18,05
18Matějů Tomáš - DBystré v Orlických horách18,10NP18,10
19Dal MarcelČeský Těšín - MostyNP18,2518,25
20Mareš JiříMoravský BerounNP18,2618,26
21Wolf DavidMoravský BerounNP18,3818,38
22Kahánek MartinOlšovec18,47NP18,47
23Hýbl OndřejNový MalínNP18,5718,57
24Cvešper PetrOlšovec18,62NP18,62
25Kopecký Jiří - DHovězí18,63NP18,63
26Vojtek JakubTroubky19,5218,6718,67
27Holeček RobertHněvošiceNP18,6818,68
28Pecko Martin - DHlubočky18,69NP18,69
29Hrnčál Pavel - DZderazNP18,7418,74
30Navrátil JaroslavHlubočky19,0918,7718,77
31Leinveber Tomáš - DLetoviceNP18,8618,86
32Navrátil Jiří - DHlubočkyNP18,9418,94
33Kudrna Šimon - DTěškovice18,9818,9618,96
34Udržal Jaroslav - DČeperka18,9918,9718,97
34Arvai Miroslav - DMichálkovice18,97NP18,97
34Chlup JaroslavMoravský Beroun21,2618,9718,97
37Vaculín Petr - DVeselá19,6119,0119,01
38Michailidis JanisMoravský Beroun30,5219,1019,10
39Chládek MichalKolšov20,2119,4619,46
40Krayzel JakubTěškoviceNP19,4719,47
41Bláha MartinJindřichovNP19,4919,49
42Plachta David - DMeziměstí22,5519,5119,51
43Bálint LukášTroubkyNP19,5119,51
44Bezděk Jakub - DOlšovec19,59DNS19,59
45Jeřábek Lukáš - DLetovice20,2719,6119,61
46Laštůvka VojtěchTřeština20,3519,6219,62
47Biskup JanJindřichov20,3219,6419,64
48Kulhaj JaroslavBludov20,9619,6619,66
49Pončík Ondřej - DHovězí22,6019,6819,68
50Bezděk Karel - DOlšovec19,7022,1719,70
51Macek MiroslavČeperka20,6319,7219,72
52Bálint Tomáš - DTroubky24,5019,8119,81
53Adámek IvoOstrava - Muglinov19,8919,8719,87
54Veverčík RadekMichálkoviceNP19,8719,87
55Smažák DavidMoravský Beroun19,9832,1119,98
56Čajan Kamil - DOstrava - MuglinovNP20,0520,05
57Miča PetrBratrušov20,7120,1220,12
58Pospíšil Michael - DČHJ HlinskoNP20,2820,28
59Dostál PavelTřeštinaNP20,3220,32
60Plechatý LadislavTřeština21,0720,3620,36
61Janíček Milan - DBludov20,5121,2720,51
62Čajan Marek - DOstrava - Muglinov21,4720,6220,62
63Szwejda MarekMichálkovice22,8120,6820,68
64Kupka Karel - DBystré v Orlických horáchNP20,8120,81
65Vénos JiříDolní Studénky29,2020,8420,84
66Bureš MartinDolní Studénky21,8220,8520,85
67Unzeitig PetrTřeština21,1422,9621,14
68Hanus Martin - DČHJ Hlinsko21,37NP21,37
69Tyr TomášHubenovNP21,8021,80
70frňka Jakub -DKarolinka22,0125,4922,01
71Gvuzď PetrOstrava - Muglinov22,03NP22,03
72Plechatý KamilTřeština22,34DNS22,34
73Vládík Michal - DLetovice22,4923,7822,49
74Trendl Zdeněk - DLesniceNP24,5824,58
75Severnýn Petr - DČHJ Hlinsko24,69NP24,69
76Virec Jan - DMichálkoviceNP25,3125,31
77Voráč ZdeněkHrabová26,2426,0226,02
78Netrval Milan - DLužany27,91NP27,91
79Rotter JanNový MalínNP29,5529,55
80Gavlas MichalHeřmaniceNP31,0131,01
Gryč Jakub - DČeský Těšín - MostyNPNPNP
Gryč Martin - DČeský Těšín - MostyNPNPNP
Janíček PavelBludovNPNPNP
Hrbáček JosefMichálkoviceNPNPNP
Rudolf Radek - DVeseláNPDNSNP
Korytář MichalNový MalínNPNPNP
Rozběhy ŽENY
1Krayzlová Magdaléna - DTěškovice19,2718,0518,05
2Švábová PavlaMoravský Beroun18,6918,3618,36
3Hrouzková AndreaŠtěpánov18,57NP18,57
4Pražanová VendulaMoravský Beroun19,2818,9418,94
5Kalná Vladislava - DHuslenky20,0819,1819,18
6Mertová Martina - DVlčnov19,3719,1919,19
7Glatzová MarieDražovice19,4320,1919,43
8Ondrůšková MarieVlčnov19,5120,3019,51
9Švubová VeronikaKolšov19,57NP19,57
10Nováková EliškaMoravský Beroun21,8219,8519,85
11Štusková Lucie - DVeselá20,5719,8619,86
12Polášková Eliška - DMistřice20,0519,9919,99
13Tomášková Radka - DKolšovNP20,0020,00
14Štéblová Pavla - DDrnovice20,6620,4020,40
15Kouřilová Simona - DKolšov20,9220,4320,43
16Brablíková LenkaHlubočky20,7021,5320,70
17Kůrková Denisa -DHněvošice20,7420,7820,74
18Švubová Martina - DKolšov39,6920,9620,96
19Kachlíková Kristýna - DDražovice20,9920,9720,97
20Uhrová Kateřina - DMichálkovice20,9823,7820,98
21Krejsová MarkétaČernovír21,0221,0721,02
22Mašínová Monika - DMichálkovice21,0321,4421,03
23Faltejsková EvaDolní Třešňovec26,6421,1921,19
24Stuchlíková Michaela - DDražovice25,4721,7621,76
25Holubcová Barbora - DHovězí27,7921,8221,82
26Mohelníková Michaela - DMoravský BerounNP21,9921,99
27Janírková BarboraMichálkovice22,2423,1522,24
28Škrobánková BarboraJindřichov23,2322,5322,53
29Navrátilová IvetaHrabová22,5923,4022,59
30Skyvová Alena - DKolšov22,7223,2922,72
31Nechvátalová LucieHeřmaniceNP22,8322,83
32Balerynová Eva - DHněvošice23,0023,0123,00
33Švubová Lenka - DKolšov25,9223,1123,11
34Špačková VendulaHrabová23,3723,2523,25
35Hyvnarová StanislavaOstrava - Muglinov28,2923,4223,42
36Macková Kristýna - DKolšov26,3523,8423,84
37Ženožičková PavlínaDolní Studénky27,6125,6725,67
Alánová Simona - DDrnoviceNPDNSNP

Bludov - Vyřazovací běhy

28. září 2008 v 21:01 | Aldos |  Výsledky
Vyřazovací běhy MUŽI
Vyřazovací běhy ŽENY

Závěr seriálu proběhne v Bludově

3. září 2008 v 7:23 | Krejčák |  Pravidla
Víceúčelový sportovní areál Bludov ( u hasičárny )
Přihlášky : email - krejci.jirka@email.cz nebo tel. 603495741 do 26. září 2008 18,00 hod., v odůvodněných případech na místě do 9,00 hod.
Program : 9,00 - 9,40 - trénink kategorie ženy
9,45 - zahájení soutěže
10,00 - start kategorie ženy - rozběhy
- finálové běhy
- následně muži
Hlavní rozhodčí : Michailidis Petr
Pravidla soutěže : - kategorie - ženy, muži, členové SDH i HZS , dorostenky a dorostenci budou zařazeni mezi dospělé s následným vyhodnocením 3 nejlepších
Nářadí : vlastní dle pravidel
Oděv a obuv: dle pravidel, tretry povoleny !!!
Dráha : dvě dráhy, umělý povrch POLYTAN, překážky s umělým povrchem, startovní bloky
Časomíra : elektronická s displejem
Provedení : dle pravidel PS, při podání protestu závodník složí kauci 100,- Kč, která v případě zamítnutí propadá
Systém soutěže: soutěž proběhne dvoukolově -16 nejlepších z každé kategorie se utká vyřazovacím způsobem o celkové vítězství. Pořadatel si vyhrazuje právo změny - při vyšší účasti omezením postupu do druhého kola
Pro účastníky mimo okres Šumperk možnost přenocování zdarma na sále hasičárny, nutno domluvit na tel.603495741 ( pořadatel zapůjčí i spací pytle, případně lehátka)
Vyhodnoceno bude 16 nejlepších v obou kategoriích a 3 dorostenci a dorostenky ( připraveny poháry, medaile, trička, věcné ceny atd.)
Po skončení soutěže proběhne celkové vyhodnocení seriálu SHOCK! Pohár 2008, nutná účast minimálně na dvou závodech
Průběžné informace na sumperskastovka.blog.cz nebo hasicibludov.blog.cz
Na Vaši účast se těší hasiči Bludov