Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Leden 2009

Anketa vyhodnocení ročníku

30. ledna 2009 v 12:58 | Kayas |  Ankety
Líbilo by se vám vyhodnocení nejlepších závodníků ročníku 2009 na samostatném galavečeru?

Hlasujte v komentářích k článku

Představujeme nejlepší stovkaře sezóny 2008

27. ledna 2009 v 15:03 | Kayas
Během zimní přestávky probíhají jednání se sponzory - ať už stávajícími, nebo novými. Členové vedení SHOCK! Poháru kují pikle co a kde zlepšit na jednotlivých závodech a postupně se rodí celková představa již třetího ročníku stále populárnějšího seriálu.
Takže je nechme v klidu pikliti a podívejme se za jednotlivými nejlepšími závodníky z loňské sezóny.

Na třetím místě se mezi ženami umístila Radka Tomášková, mezi muži pak bronz vybojoval Ondřej Hýbl."Je vidět, že se pořadatelé jednotlivých závodů snaží zvyšovat úroveň. Dráhy a překážky každý rok doznávají drobné úpravy a to na jednotlivé závody láká stále víc kvalitních závodníků" ohlíží se závodník z Nového Malína za minulou sezónou."Alespoň je na co se koukat…závodníci z jiných krajů tomu dávají šťávu a nás to nutí na sobě pracovat", přizvukuje závodnice z Dolnostudénské líhně.


Oba dva spojuje, že po loňském pátém místě letos vystoupili na stupně vítězů." Já jsem spokojený hodně, ale vím, že obhajoba bude těžší. Spíš jsem bednu hodně přál Hlavajzovi ( Zdeněk Hlavinka - pozn.red.) a celkem jsem s tím i počítal, ale nakonec jsem v Bludově v těžké konkurenci potřebné body urval a na Zdendu zase zbyly brambory" culí se Ondra. "Pro mě to byl taky krok dopředu. Sice jsem letos nikde výrazně nezazářila, ale povedlo se mi stabilizovat časy pod dvacet a ubylo eNPéček" hodnotí Radka.

Kromě SHOCK! Poháru oba dva také bojují na dalších soutěžích. "Já jsem letos sice vyhrál okres Šumperk mezi jednotlivci, ale s časem jsem moc spokojený nebyl. Také družstvu se moc nedařilo a celkově pro nás byla sezóna taková nijaká, takže ty stovky byla pro mě osobně taková náplast" hodnotí minulý rok nejlepší Šumperák." Naopak já zase musím být spokojená," navazuje reprezentantka Kolšova." S dorostenkami jsme prošli po třetí za sebou až na republiku, kde jsem skončila šestnáctá a se ženami jsme vyhrály okres a skončily třetí v Olomouckém kraji."

"V nadcházející sezóně bych rád obhájil pozici nejlepšího šumperského stovkaře a pokud vše klapne, tak bych se rád dostal na kraj i s celým Malínským družstvem. Doufám, že se mi podaří běhat stabilně osmnáctky a taky by na tabuli mohlo alespoň jednou letos zasvítit 17,xx", přeje si Ondra." Snad přes zimu nezakrním, sem tam zajdu do posilovny, 2x týdně si dáváme s klukama tělocvičnu".

"Já budu úplně spokojená, když sezóna 2009 bude aspoň taková jak letos. Čeká mě poslední rok mezi dorostenkami, tak letos doufám v třetí účast na republice a tam snad konečně útok na bednu" uzavírá Radka