Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Soutěže SHOCK! Poháru očima závodníků

23. dubna 2009 v 14:18 | Kayas
Okresní kolo Šumperk - 13.6.2009 dráha Bludov - Okresní soutěž zrovna moc ráda nemám, začíná svoje hodnocení loňská vítězka Veronika Švubová, bývá tam málo holek a tak běhy následují moc rychle za sebou, taháme se o nářadí a je tam pak zbytečná nervozita. Škoda, že se nemůžou zúčastnit i mimookresní holky, připadá mi to znevýhodňující. Taky tomu moc nepřidá přesunutí běhů na škváru, přizvukuje Ondra Hýbl. Sice jsem okres vyhrál, ale čas nebyl nic moc - takže tak na 50%.

Bludov 11.7.2009 - Tak sem se opravdu těším, mne si ruce obhájce celkového triumfu Jakub Paulíček. Podle mě je to jedna z nejlepších tratí v republice a ty překážky - radost běžet. Věřím, že po zařazení do Českého poháru hranice 16 sekund několikrát padne. I mě se tady líbí nejvíc, přidává se Radka Tomášková. Je to tady vždycky super a po polytanu se běhá jedna radost ( teda pokud se někdo nerozmázne za kladinou jako já … )

Třeština 2.8.2009 - Na Třeštinu se mi dobře vzpomíná, protože jsem tady po těžkém boji zvítězila, vybavuje si Lucie Štusková. Závody na trávě byly zase něco jinačího, hodnotí Václav Novotný. Pořadatelé se zde snaží, ale je škoda že nedorazilo víc závodníků. Uvidíme jak letos, když večer před závody plánují taneční zábavu.


Kolšov 27.9.2009 - Do Kolšova se těším na dobré papání, říká Jakub Paulíček. Je to netradiční trať v lese, která střídá dva povrchy a je to trochu alchymie, co obout na nohy. Doufejme že na mojí domácí dráze vyjde počasí, přeje si Veronika Švubová, protože kdyby zapršelo, tak se z dráhy stane oraniště. Ale když počasí vyjde jako loni, tak není nad dobré pivko ve stínu lípy .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama