Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Srpen 2009

Závěr poháru proběhne 26.září v Kolšově

17. srpna 2009 v 9:24 | Kayas |  Kalendář
Závěrečný závod letošního ročníku SHOCK!Poháru proběhne 26.září v Kolšově.

Po skončení závodu je připravena AFTERPARTY s CZ-SK diskotékou
a vyhlášení celkových výsledků Hasičské stovky okresu Šumperk

V případě nepříznivého počasí je zajištěno přesunutí místa konání na asfaltový povrch
a AFTERPARTY do sálu kulturního domu

Po Třeštině vedou Krayzlová a Arvai

6. srpna 2009 v 11:22 | Kayas
Třeština - Třetí díl hasičského stovkování okresu Šumperk - SHOCK! Pohár - přilákal do místního hasičského areálu hvězdnou účast. Postarali se o ni zejména dorostenečtí mistři republiky ve stovkách - Vojta Vavrečka a Magda Krayzlová.
V kategorii žen a dorostenek se prezentovalo celkem devětadvacet závodnic a určitě se bylo na co dívat. Pro postup mezi elitní šestnáctku, která se utkala ve vyřazovacích bězích, bylo zapotřebí zaběhnout kvalifikační čas pod 21 sekund. Svoje kvality zde prokázala členka vítězného českého "A" týmu z Ostravské hasičské olympiády Magda Krayzlová. Ta zvítězila v čase 18,28s. Vyrovnanými soupeřkami jí byly účastnice letošního dorosteneckého šampionátu Vlaďka Kalná z Huslenek ( 18,34s ) a Andrea Frgálová z Otaslavic ( 18,59s ). Nejlepšími závodnicemi ze Šumperska byly Kolšovské opory Tomášková, Švubová a Kouřilová, které se seřadily na 13.-15. místě.

Průběžné pořadí po třech závodech SHOCK! POHÁRU 2009 - MUŽI

4. srpna 2009 v 21:00 | Aldos |  Výsledky
kategorie MUŽI
1Arvai JakubMichálkovice46
2Vavrečka Vojtěch - DTěškovice41
2Havlík David - DMichálkovice41
4Vaculín Petr - DVeselá37
5Hýbl OndřejNový Malín34
6Krpec PavelKozlovice31
6Dostál Pavel - DTřeština31
8Pěkný JakubHorní poříčí30
8Marák Ondřej - DMniší30
10Kopačík PetrPavlov29
10Maňas PavelBezděkov pod Třemší29
10Paulíček JakubŠiroký Důl29
13Chládek MichalKolšov28
13Mařan PetrHlásná Lhota28
13Hrabovský TomášMniší28
16Vysoudil Miroslav - DTřeština27
17Dvořák LukášRuda nad Moravou26
17Novotný VáclavBystré v Prl.horách26
17Laštůvka Vojtěch - DTřeština26
20Janko LukášPočátky25
21Konečný Jaroslav - DLhotky Sport24
21Gryč Martin - DČeský Těšín24
23Musil KarelBludov23
23Kulhavý MartinHZS Liberec23
25Zavičák JanBratrušov22
25Škoda JaroslavMeziměstí22
25Miča PetrBratrušov22
25Kudrna Šimon - DTěškovice22
29Janko VladimírPočátky21
29Špaček PavelMniší21
31Štelc MarekHrabišín I20
31Slaný JosefHněvošice20
31Vlk JanRadimovice20
31Arvai Miroslav - DMichálkovice20
35Hrubý JiříHrabišín I19
35Hlavinka ZdeněkLoučany19
37Unzeitig Petr - DTřeština18
37Brož JiříRadimovice18
37Gryč JakubČeský Těšín18
40Vepřek KarelPostřelmůvek17
40Chlup JaroslavMoravský Beroun17
42Švub Vladimír - DKolšov16
42Vachata JanPňovice16
42Novotný Adam - DBystré v Orl.horách16
45Pospíšil Jan - DPostřelmůvek15
45Jelínek KarelŘeporyje15
45Šimíček MarekMniší15
48Jořenek ZdeněkPavlov14
48Dal MarcelČeský Těšín14
50Janíček PavelBludov13
50Slovák PavelMeziměstí13
50Michailidis JanisMoravský Beroun13
53Haitmar ZbyněkHrabišín I12
53Flach LukášDesná12
53Koutný TomášDomamyslice12
56Žváček JakubBohuslavice I11
56Matějů TomášBystré v Orl.horách11
58Kutal JosefBohuslavice I10
58Bia MarekOsek nad Bečvou10
58Kaman MartinLhotky Sport10
61Tomeček JanPavlov9
61Štinčík ViliamHněvošice9
61Čajan MarekOstrava-Muglinov9
64Engel Tomáš - DBludov8
64Křivka MichalŠiroký Důl8
64Žabenský Stanislav - DMniší8
67Bureš MartinDolní Studénky7
67Krayzel JakubTěškovice7
69Janíček MilanBludov6
69Šebesta MiroslavRynárec6
71Gronych VítězslavŠtíty5
71Staňkovič OndřejMichálkovice5
71Jedlička Jakub - DDomamyslice5
74Soural MichalZvole4
74Janoušek MatějKosova Hora4
76Trendl Zdeněk - DLesnice3
76Gruber MartinKrálovo Pole Brno3
76Čunderle JanDomamyslice3
79Pěnička RadekDolní Studénky2
79Tydrich MichalČeperka2
81Vénos Jiří - DDolní Studénky1
81Pěnča IvanHoštice u Volyně1

Průběžné pořadí po třech závodech SHOCK! POHÁRU 2009 - ŽENY

4. srpna 2009 v 20:58 | Aldos |  Výsledky
kategorie ŽENY
1Krayzlová MagdalénaTěškovice59
2Švubová VeronikaKolšov47
2Frgálová Andrea - DOtaslavice47
4Tomášková Radka - DKolšov45
5Kouřilová Simona - DKolšov44
6Kalná Vladislava - DHusleky42
7Špačková VeronikaHrabová35
8Tomandlová LenkaLedenice31
9Svaříčková PavlaTrnava30
10Švubová Martina - DKolšov29
10Špačková VendulaHrabová29
12Hrouzková AndreaŠtěpánov28
13Stuchlíková Michaela - DDražovice27
13Kachlíková Kristýna - DDražovice27
15Kvapilová Lucie - DHrabišín26
15Šenkyříková KláraPravčice26
17Čekalová PetraRohovka25
17Glatzová MarieDražovice25
19Navrátilová IvetaHrabová24
19Malá janaKrchleby24
19Štusková Lucie - DVeselá24
22Langová VeronikaHrabová23
22Bělehrádková SoňaSychotín23
22Mifkovičová PetraRychaltice23
22Mertová MartinaVlčnov23
26Ondrušková MarieVlčnov22
27Šafářová Kateřina - DRohle21
27Hanousková JitkaPísková Lhota21
27Michalovičová VlastaChválenice21
27Kucserová Krystýna - DTěškovice21
31Pastyříková PetraHrabišín20
31Nolčová AndreaChválenice20
31Seberová KláraMichálkovice20
34Možíšová SimonaRohle19
34Ježková ZdeňkaBorovany19
34Nováková EliškaMoravský Beroun19
37Manethová Monika - DRohle18
38Tefferová ZuzanaRohle17
38Hirmerová LucieChválenice17
40Johnová PavlínaLesnice16
40Králová BlankaChválenice16
42Jašková KristýnaHrabišín15
42Machalová Veronika - DČeský Těšín15
44Drápková LenkaSkalička14
44Sedlatá MonikaKvasiny14
44Glasová Jana - DOstrava-Muglinov14
47Farkasová KristýnaHrabišín13
47Kmůchová PetraDolní Měcholupy13
47Hanyášová LenkaOstrava-Muglinov13
50Kunrtová MarkétaLesnice12
50Picková ZuzanaBřehy12
50Bartošová Simona - DKolšov12
53Čadová VěraLesnice11
53Švábová PetraMoravský Beroun11
53Dacíková Barbora - DVlčnov11
56Jedličková ŠtěpánkaLesnice10
57Janků AdélaSkalička9
57Reinwartová LucieMrtník9
57Brhlíková Lucie - DHusleky9
60Klementová MartinaKrchleby8
60Janhubová ZuzanaKolšov8
62Juretzková KristinaBorová7
63Škalová JanaChválenice6
63Breknarová MagdalénaHrabová6
65Kaslová AlenaChválenice5
65Kubíková Jana - DOstrava-Muglinov5
67Mikulková DenisaŘeporyje4
67Urbášková Kateřina - DHrabová4
69Boukalová BarboraChválenice3
69Hradilová EvaHrabová3
71Němečková ZuzanaMeziměstí2
71Voráčová PavlaHrabová2
73Vyroubalová JanaOtaslavice1