Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Únor 2011

Představujeme medailisty SHOCK! Poháru 2010 - František Kunovský

28. února 2011 v 13:39 | Kayas
Je tady poslední díl seriálu, věnovaný nejlepším závodníkům loňské sezóny. Za čtyři roky existence SHOCK! Poháru je FRANTIŠEK KUNOVSKÝ nejmladším celkovým vítězem. Dokumentuje to jasný směr zaměření seriálu na mladé závodníky a hlavně nástup nové generace.

Představujeme medailisty SHOCK! Poháru 2010 - Magdalena Krayzlová

22. února 2011 v 12:54 | Kayas
Za čtyři roky existence SHOCK! Poháru se teprve první závodnici podařilo obhájit celkový triumf. Magda Krayzlová je prostě extratřída. O co urputnější je na dráze, o to nenápadnější se jeví mimo ni. Co všechno na sebe prozradila v následujícím rozhovoru?


Představujeme medailisty SHOCK! Poháru 2010 - Vojtěch Vavrečka

15. února 2011 v 11:35 | Kayas
Přestože mu je teprve osmnáct let, v SHOCK! Poháru patří mezi ostřílené závodníky. Předminulý rok obsadil celkově třetí a loni završil svou poslední dorosteneckou sezónu druhým místem. O kom je řeč? Těškovického Vojtu Vavrečku poznáme na dráze podle typické červenozelené přilby se žlutým pruhem uprostřed.


Představujeme medailisty SHOCK! Poháru 2010 - Andrea Frgálová

11. února 2011 v 10:15 | Kayas
Stříbrnou medaili za celkové umístění v SHOCK Poháru 2010 vybojovala Andrea Frgálová. Závodnice z Otaslavic je nepřehlédnutelná díky svému na dálku zářícímu účesu, ale hlavně díky svým výkonům. Na dráze dokáže prohnat kteroukoliv závodnici z užší republikové špičky, do které sama určitě patří. Český pohár, SHOCK Pohár, postupovky a Hanácká extraliga v požárním útoku. To vše stíhá. V tom kalupu jsme za pouhou půlhodinku stihnuli povídání na jedné nejmenované sociální síti

Představujeme medailisty SHOCK! Poháru 2010 - Jakub Arvai

7. února 2011 v 12:54 | Kayas
Vítěz předchozího ročníku měl za cíl obhájit svoje loňské umístění. Dlouho o svůj cíl bojoval, nakonec ale skončil třetí. Ale ani bronz nedokáže smáznout lehký úsměv z tváře Kuby Arvaie. Konečně prolomil hranici šestnáctkových časů a navíc letos absolvoval svoji premiérovou kompletní sezónu na věžích.


Představujeme medailisty SHOCK! Poháru 2010 - Petra Mifkovičová

2. února 2011 v 11:05 | Kayas
Pátý ročník Moravské hasičské stovky klepe na dveře. Letos s několika novinkami v podobě čtyř tradičních závodů, ale premiérově zařazených do BIG SHOCK POHÁRU. A abychom si čekání na úvodní výstřel nové sezóny zkrátili, je tu tradiční ohlédnutí za minulou sezónou v podobě představení nejlepších závodníků té uplynulé. Přednost dostanou dámy a začneme u bronzové Petry Mifkovičové. Věčně rozesmátá závodnice z Rychaltic mi odpověděla na několik zvídavých dotazů