Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Květen 2011

Připravuje se druhý závod letošního BIG SHOCK POHÁRU

24. května 2011 v 13:51 | Kayas |  Kalendář
Blíží se druhý závod BIG SHOCK POHÁRU a tentokrát premiérově se poběží na škvárové dráze v Moravském Berouně. Areál Pod Slunečnou však nabízí velice rychlou dráhu, která v loňském roce nabídla v mužské kategorii dvacet časů pod 18 vteřin a vítězný David Grůza ji dokázal zdolat za 15,53s. Patnáctkové časy padly nakonec třikrát.

Za překonání traťového rekordu je zde vypsána finanční odměna a odměňovat se budou samostatně i nejlepší závodníci v kategoriích dorostenci a dorostenky.

Podobně jako v minulém závodě je i zde vypsána kategorie mladšího dorostu, která stovku poběží přes nízkou kladinu a 150 cm barieru. Pořadatelé věří, že na start této kategorie zamíří větší konkurence než v předešlém závodě.

Po dvou pokusech se přidělí body do BIG SHOCK POHÁRU a nejlepších 8 závodníků v každé kategorii dostane navíc třetí pokus, který se jim bude započítávat do celkového hodnocení.Výsledky Záhorské stovky

20. května 2011 v 15:49 | Kayas |  Výsledky

BIG SHOCK POHÁR odstartoval Záhorskou stovkou

18. května 2011 v 8:49 | Kayas
Moravská hasičská stovka zvednula svoji oponu. První závod sedmidílného seriálu BIG SHOCK POHÁRU 2011 uspořádal SDH Horní Újezd na tartanové dráze v Provodovicích. Ostrý start do sezóny si i přes řadu okresních a okrskových kol nenechalo ujít 39 žen 73 mužů.

Blíží se první závod BIG SHOCK POHÁRU 2011

6. května 2011 v 18:59 | Kayas |  Kalendář
Je to tady. Sezóna startuje Záhorskou stovkou, kterou pořadatelé z Horního Újezda umístili na tartanovou dráhu do Provodovic. Nejlepších 9 závodníků v obou hlavních kategoriích postoupí do finálových vyřazovacích běhů. Novinkou letošní sezóny je, že pokud se přihlásí i závodníci ve věku do 15 let, bude pro ně vypsána samostatná kategorie mladšího dorostu.
Poběží stometrovou trať, ale s ROTTkami a na dráze budou mít klasickou překážku starších žáků, tedy bariéru 150 cm a kladinu vysokou 80 cm, ale 8 m dlouhou. Uvidíme, jak se tato novinka osvědčí. POZOR - KVŮLI KOLIZI S OKRSKOVÝMI A OKRESNÍMI KOLY JE ZAČÁTEK ZÁVODU POSUNUT AŽ NA 13 HODIN, ABY JEJ STIHLO CO NEJVÍC ZÁJEMCŮ.

Tréninkový kemp dorostu v Bludově

3. května 2011 v 9:28 | Kayas
Když jsem loni v Bludově uspořádal první ročník tréninkového kempu pro dorost, říkal jsem si, že podruhé do takové akce nejdu. Jenže rok se s rokem sešel a my jsme znovu v Bludově na tartanovém oválu. A aby nechybělo, tak letos ještě o den déle, protože jsme využili Velikonočních prázdnin.