Kontakt: Petra Hejlová - 724 166 915 - asociaceps@email.cz

Srpen 2012

Průběžné pořadí mladšího dorostu

29. srpna 2012 v 18:26 | Kayas
V letošním ročníku BIG SHOCK! POHÁRU soutěží také dorostenci a dorostenky v kategorii mladší dorost, ročníky narození 1997 a mladší. Jaké je pořadí před posledním závodem?


Průběžné pořadí poháru před posledním závodem

29. srpna 2012 v 9:50 | Kayas |  Výsledky
Letošní ročník jde do svého finiše a tady je pořadí před závěrečným závodem v Kolšově.

V mužské kategorii už je jasné, že o titil si to v Kolšově rozdají Kuba Arvai a Michal Vašulka. Třeí místo by si měl pohlídat mladší z Arviků. Také souboj o nejlepšího dorostence je otevřený. Radima Hanulíka a Kubu Těšického dělí pouhé dva body. V souboji o třetí místo dělí jeden bod Matěje Krayzla, Toma Weidingera a Matese Sobotku. Také souboj o elitní patnáctku je otevřený a reálnou naději na pozvánku ke slavnostnímu vyhodnocení mají závodníci až do dvacátého místa


Mezi ženami míří za vítězstvím Klára Šenkyříková a o titul by ji mohla připravit snad jen neúčast v posledním závodě. Vítězství mezi dorostenkami má už jisté letos suverénní Lada Vránová. Také souboj o vyhlašovanou patnáctku se zdá být jasnější než u mužů. O vstupenku na slavnostní odpoledne se ještě hodlá poprat Petra Chovancová.


V Pěnčíně šestnáctka nepadla, přesto se bylo na co dívat

29. srpna 2012 v 9:10 | Kayas
Název závodu Pěnčínské kilo může evokovat různé představy, co takový podnik obnáší. V kalendáři Asociace požárního sportu, to znamená jediné: závod jednotlivců na 100 metrů překážek v Pěnčíně, který v sobotu hostil zdejší sportovní areál. Letos navíc s příchutí vrcholících příprav na mistrovství republiky v požárním sportu o tomto víkendu.


O víkendu nás čeká Pěnčínské Kilo

20. srpna 2012 v 11:39 | Kayas |  Kalendář
Předposlední závod seriálu přivítá nádherný sportovní areálek v Pěnčíně u Prostějova. Pro spoustu účastníků to může být poslední test stovkařské formy před blížícím se Mistrovstvím ČR, které nás čeká už za dva týdny v Uherském Hradišti.
Třeštinský příběh Gabči Hrdé

1. srpna 2012 v 11:21
Pořadatelé zatím nedodali článek

Výsledky:

https://docs.google.com/file/d/0B-hvJJX1wAESR1R4WnFPQkhqaWc/edit
https://docs.google.com/file/d/0B-hvJJX1wAESZ3EtUFJZUkdDT0E/edit
https://docs.google.com/file/d/0B-hvJJX1wAESWFdBcFAzVHZIN2M/edit


Obě Brněnská finále měla neskutečný průběh

1. srpna 2012 v 11:12 | Oskar

V sobotu 28. července 2012 proběhl 6.ročník závodů pod názvem "Stovky v Brně" zařazený do "BIG SHOCK Cupu 2012" na 100m překážek pořádaný "Dědkem" a SDH Starý Lískovec-SPORT v areálu hasičské školy v Líšni.

Počasí bylo velice horké oproti loňskému dešti a chladu příjemnější, ale největší problém závodníkům i divákům činil nárazový vítr, což se projevilo na počtu pádů z kladiny, zejména v ženské kategorii jsme zažili dva těžší pády, které skončili odvozem do nemocnice, ale naštěstí dle telefonických a písemných kontaktů s postiženými bez vážnějších následků.